Skandia Maraton Lang Team, jeden z najpopularniejszych cykli amatorskich wyścigów rowerowych w Polsce, zmienia nazwę. W 2017 rok wjeżdżamy jako Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe!

Dwa lata temu widniejąca w nazwie kolarskich zmagań spółka Skandia Życie TU S.A. dołączyła do Vienna Insurance Group. Naturalną konsekwencją tej operacji jest przemianowanie jej na Vienna Life, podkreślające przynależność do Grupy.

Nazwę zmienił sponsor, nazwę zmienia więc także firmowana przez niego sportowa rywalizacja. Nie zmienia się jednak najważniejsze – Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe to nadal najwyższy poziom organizacyjny, urozmaicone trasy, wielkie emocje i – przede wszystkim – świetna zabawa dla tych wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas.

– Kobieta wychodząc za ukochanego mężczyznę często zmienia nazwisko, ale nic nie traci ze swojego piękna i atrakcyjności. Wręcz przeciwnie – rozkwita, wkracza w najlepszy okres życia. Jestem przekonany, że tak samo będzie z naszymi maratonami – podkreśla Czesław Lang, dyrektor generalny Lang Team.

Cykl naszych maratonów od lat buduje markę wśród uczestników oraz kibiców i na dobre zagościł na mapie najważniejszych amatorskich wydarzeń sportowych w Polsce. – Dziękujemy sponsorowi, że nadal jest z nami oraz wszystkimi, którzy próbują swoich sił w naszym cyklu. Już nie mogę się doczekać startu nowej, choć tak naprawdę doskonale już wszystkim znanej imprezy – mówi Czesław Lang i dodaje: – Do zobaczenia na trasach Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe!

Znamy już także kalendarz maratonów w najbliższym sezonie. Zaczniemy w kwietniu w Warszawie, a później kolejne wyścigi będą się odbywały do września. Już teraz zapraszamy!

Kalendarz Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe 2017:

1. edycja: 22.04 – Warszawa – Wilanów
2. edycja: 13.05 – Kraków
3. edycja: 27.05 – Gdańsk
4. edycja: 01.07 – Krokowa
5. edycja: 16.09 – Dąbrowa Górnicza
6. edycja: 30.09 – Kwidzyn

Rejestrację na stronie https://www.rejestracja.langteam.com.pl/ rozpoczynamy 1 lutego