Nowa edycja Katalogu Rowerowego bikeWorld.pl na sezon 2017 już dostępna – 13. rok z rzędu redakcja bikeWorld.pl przygotowała dla internautów największą w Polsce bazę informacji o rowerowym sprzęcie!

Katalog rowerowy bikeWorld.pl (www.katalog.bikeworld.pl) stanowi przede wszystkim obszerne źródło informacji o sprzęcie rowerowym. Na wirtualnych kartach katalogu znajdziecie 8 tys. rowerowych produktów ponad 250 marek, w tym blisko 3 tys. rowerów z kolekcji 2017. Nie zabrakło też miejsca na najnowsze grupy osprzętu, części, akcesoria czy odzież. Specyfikacje, opisy, ceny, wagi, zdjęcia najnowszych produktów – między innymi to znajdziecie teraz w jednym miejscu.

Wszystkie informacje podane zostały w czytelnym, sprawdzonym w poprzednich latach interfejsie – w ręce użytkowników oddaje się starannie wyselekcjonowane kategorie produktów, wyszukiwarkę oraz wygodne filtry, uwzględniające chociażby ceny poszczególnych produktów. Z katalogu rowerowego 2017 z powodzeniem korzystać można na wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych.

Obok najważniejszych informacji o produktach katalog rowerowy bikeworld.pl ma za zadanie dostarczać także informacji chociażby o miejscach, gdzie dostępna jest dana marka – to z kolei możliwe było dzięki połączeniu katalogiem sklepów rowerowych (www.sklepy.bikeworld.pl).

Szukasz roweru w określonym budżecie? Potrzebujesz czytelnego porównania danych modeli? A może po prostu chcesz sprawdzić cenę najnowszych części, akcesoriów czy odzieży? Sprawdź katalog rowerowy bikeWorld.pl 2017: www.katalog.bikeworld.pl.