Pierwszy wyścig Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe już za niespełna miesiąc. Wielu uczestników postanowiło w tym roku zgłosić się na wszystkie edycje cyklu opłacając jednorazowo start w sześciu wyścigach. Wszystkim, którzy chcieliby skorzystać z takiej formy zapisów przypominamy – można to zrobić tylko do końca miesiąca!

Koszt uczestnictwa we wszystkich zawodach cyklu na jednym dystansie Grand Fondo MTB Open, Grand Fondo, Medio i Mini to 300 złotych. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy pewni wystąpienia w rywalizacji w Warszawie-Wilanowie, Krakowie, Gdańsku, Krokowej, Dąbrowie Górniczej i Kwidzynie.

Pełny pakiet daje jeszcze jedną ważną korzyść – podczas pierwszego wyścigu kolarze, którzy wykupili uczestnictwo we wszystkich edycjach będą ustawiani w pierwszych sektorach startowych danej kategorii.

Zawodnicy, którzy wykupili pakiet zobowiązani są do potwierdzenia startu w danej edycji w Biurze Zawodów przy stanowisku komputerowym po okazaniu dowodu wpłaty. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej w zakładce Maratony – Regulamin.