Jeden z najpopularniejszych cyklów maratonów rowerowych i marka wód mineralnych kontynuują współpracę. Na trasach tegorocznych zmagań Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe kolarze znów będą pić wodę CISOWIANKA.

Każdy kolarz podczas wyścigu myśli o tym, żeby jak najszybciej dojechać do mety i mieć odpowiednio dużo wody, żeby stale móc wspomagać swój organizm na trasie. O ile w pierwszym przypadku, o zwycięstwo musi zatroszczyć się sam, o tyle w drugim, z pomocą przyjdzie mu CISOWIANKA – oficjalna woda Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe.

– Cisowianka to naturalna woda mineralna, której skład pozwoli ugasić pragnienie nawet podczas dużego wysiłku fizycznego. Butelkowana w jednym z najnowocześniejszych zakładów na świecie, z zachowaniem najważniejszych właściwości danych jej przez naturę, będzie świetnym wsparciem dla kolarzy. – mówi Agata Berndt – Wazelin, PR Manager marki Cisowianka.

Profesjonalni kolarze wiedzą doskonale jak ważne jest uzupełnianie płynów podczas jazdy. To nie tylko kwestia wody, ale także zawartych w niej mikroelementów, które tracimy na trasie. Dlatego zarówno oni, jak i amatorzy, przed wyruszeniem na trasę będą mogli zabrać ze sobą CISOWIANKĘ, a także uzupełnić ją w strefie butefu.

– Bez picia i to w odpowiednich ilościach nie ma szans na utrzymanie równego tempa podczas wyścigu. Musimy nawadniać nasz organizm, bo podczas wysiłku pocimy się. To naturalna reakcja organizmu, która chroni go przed przegrzaniem i reguluje temperaturę ciała. Jeśli nie pijemy, przy dużym wysiłku może się okazać, że nagle obroty naszego silnika zaczną spadać w szybkim tempie. Dziennie powinniśmy pić około 1,5 litra wody. Przy wysiłku nawet dwa razy tyle – przestrzega Czesław Lang, Dyrektor Generalny Lang Team

Cisowianka to najpopularniejsza woda mineralna w Polsce, o stałej, wysokiej jakości, ciesząca się niesłabnącą sympatią i zaufaniem sportowców. Dzięki szerokiemu asortymentowi pojemności i rodzajów butelek marka jest przygotowana na każde, nawet najtrudniejsze, wyzwanie. Dlatego też współpraca Cisowianki z popularnym i medialnym cyklem maratonów rowerowych organizowanych przez Lang Team jest tak naturalna.