Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe to nie tylko możliwość aktywnego spędzenia czasu i rywalizacji na trasie, ale także atrakcyjne bonusy. Najlepsi w całym cyklu zgarną koszulkę lidera i cenne nagrody. Dodatkowo podczas każdego wyścigu zawodnicy powalczą także na specjalnej PREMII SHIMANO.

Shimano to jeden z najbardziej cenionych producentów osprzętu i akcesoriów kolarskich na świecie. Podczas wyścigów Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe do wygrania będą zestawy składające się z okularów i kosmetyków rowerowych Shimano. Nagrody dostaną najszybsi – zawodniczka i zawodnik na każdym z trzech dystansów (MINI, MEDIO i GRAND FONDO). W rywalizacji nie biorą udziału kolarki i kolarze, którzy posiadają aktualne licencje ELITE i U23 wydane przez Polski Związek Kolarski. Premia umiejscowiona będzie około 10 kilometra od startu.

Szczegółowe zasady dotyczące rywalizacji można znaleźć w linku www.viennalifemaraton.pl/wp-content/uploads/2017/03/regulamin_shimano_vlltmr_2017.pdf

Podczas pierwszego wyścigu w Wilanowie Shimano postara się pomóc wszystkim, którzy tuż przed startem rywalizacji znajdą się w kryzysowej sytuacji. Pomoc w nagłych przypadkach obejmuje napędy i systemy hamulcowe Shimano. Będzie je można także sprawdzić oraz porozmawiać z fachowcami na wszystkie tematy techniczne.
Na miejscu spotkacie mechaników z salonów premium – Shimano Service Center z Łomianek i SHIMANO SERVICE CENTER z Żoliborza.

Na co dzień można ich znaleźć w:
SHIMANO SERVICE CENTER – Las Młociński
ul. Warszawska 10
05-095 Łomianki
tel.: 533 331 250

SHIMANO SERVICE CENTER – Żoliborz
ul. Broniewskiego 7
01-780 Warszawa
tel.: 698 444 498