Podczas wyścigów Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe nagrody zdobywają zwycięzcy, ale także najszybsza kolarka i kolarz na około dziesiątym kilometrze gdzie umiejscowiona jest PREMIA SHIMANO.

Shimano to jeden z najbardziej cenionych producentów osprzętu i akcesoriów kolarskich na świecie. Podczas każdego z wyścigów w miasteczku startowym ma swoje stoisko gdzie w nagłych wypadkach można sprawdzić napędy i systemy hamulcowe.

Nie inaczej będzie już 27 maja w Gdańsku gdzie wystartujemy z kolejną edycją maratonu rowerowego Vienna Life i Lang Team. Na zawodników będą czekali mechanicy z trójmiejskiego salonu firmy:

SHIMANO SERVICE CENTER – Salon rowerowy „Wysepka” – hala Olivia

Ul. Grunwaldzka 470

80-309 Gdańsk Oliwa

Tel: 58 340 38 92

Około 10 kilometra na trasie znajduje się specjalnie oznaczona Premia Shimano gdzie na najszybszą kolarkę i kolarza na wszystkich trzech dystansach czekają okulary i kosmetyki rowerowe producenta. W rywalizacji nie biorą udziału kolarki i kolarze, którzy posiadają aktualne licencje  ELITE i U23 wydane przez Polski Związek Kolarski. Szykujcie się na Gdańsk, bo krakowskie nagrody powędrowały już do zwycięzców.

ZWYCIĘZCY PREMII SHIMANO W KRAKOWIE:

MINI

Julita Fira (Head Team Luboń Skomielna Biała) i Tomasz Sikora (TKKF Uklejna Myślenice)

MEDIO

Katarzyna Hendrzyk-Majewska (Real 64 Sto) i Michał Górniak (RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link)

GRAND FONDO

Zuzanna Madaj i Andrzej Kaiser (oboje Euro Bike Kaczmarek Electric Team)