Kochasz jeździć na rowerze, ale chciałbyś robić to nie tylko dla własnej przyjemności, lecz także pomagać innym? A może potrzebujesz dodatkowej motywacji, by mimo końca wakacji zasiąść na dwóch kółkach i ruszyć przed siebie? Nic prostszego – jeszcze przez ponad dwa tygodnie możesz wziąć udział w akcji: „odLOTTOwa jazda z OSHEE”.
Jej organizatorami są Fundacja LOTTO i marka OSHEE, jednym z partnerów Lang Team, a ambasadorem Czesław Lang.
W czerwcu Fundacja LOTTO wyłoniła 50 projektów przedstawionych przez stowarzyszenia, kluby sportowe, organizacje pozarządowe i inne podmioty. Zakwalifikowane projekty do 15 września rywalizują o sfinansowanie ich realizacji. Jak? Kilometrami, pokonanymi na rowerach przez wspierające je osoby.
Listę projektów można znaleźć na stronie www.fundacjalotto.pl/odlottowa-jazda-z-oshee/. Gdy zdecydujesz już, który chcesz wesprzeć, dołącz do jego zespołu w aplikacji endomondo i korzystaj z niej zawsze, gdy wybierasz się na rower. Nie zapomnij wziąć ze sobą butelki OSHEE, dzięki której dasz z siebie więcej, niż się spodziewałeś. I gnaj do przodu. Liczy się każdy kilometr.
Rywalizacja w akcji „odLOTTOwa jazda z OSHEE” potrwa do północy 15 września. Wyniki zostaną ogłoszone 19 września, a uroczyste wręczenie nagród dla zwycięskich organizacji nastąpi 30 września podczas finału Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe w Kwidzynie.
Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.fundacjalotto.pl/odlottowa-jazda-z-oshee/ i na Facebooku www.facebook.com/FundacjaLOTTO/.
Do zobaczenia na trasie!