Michał Kucewicz (CST 7R MTB Team) oraz Zuzanna Krzystała (SUP Lifting Team Bugla Bike Service) zwyciężyli na dystansie Medio podczas Vienna Life Lang Team Maratonu Rowerowego w Katowicach.

54 kilometry malowniczej, w miarę płaskiej, ale krętej trasy mieli do pokonania kolarze startujący na dystansie Medio. W rywalizacji mężczyzn bezkonkurencyjny okazał się Michał Kucewicz, który o ponad minutę wyprzedził najgroźniejszych rywali. Czas zwycięzcy na mecie to 1:49:34, a średnia prędkość wyniosła 29.57 km/h. Drugie miejsce zajął kolega Kucewicza z drużyny CST 7R MTB Team Paweł Pitach. On do końca zaciekle walczył o drugą pozycję z Kacprem Cacko (COZMOBIKE TEAM). Na mecie obaj mieli taki sam czas 1:50:48, ale to Kucewicz był minimalnie szybszy.

Wspaniale zaprezentowała się w Katowicach Zuzanna Krzystała. Nie tylko zwyciężyła z ogromną przewagą nad rywalkami, ale uzyskała dziewiąty rezultat wśród wszystkich startujących mężczyzn. 2:02:24 i średnia prędkość 26.69 km/h to wyczyn zasługujący na najwyższe uznanie. Drugie miejsce wśród pań zajęła Anna Ostrowska (T4B Bike Team), a trzecie Izabela Pazyna (KOMOBIKE SCOTT).