Vienna Life przez 12 lat współtworzyła najważniejsze wydarzenia kolarskie w Polsce współpracując z Lang Team przy organizacji Tour de Pologne (pod marką Skandia do 2017 r.) oraz cyklu Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe.

W tym czasie pojęcie „aktywny styl życia” zyskało nowy wymiar, Polska stała się rowerową potęgą i bardzo cieszymy się, że mieliśmy w tym swój znaczący udział.

Wraz z końcem 2016 roku spółka rozpoczęła nowy rozdział swojej historii. Zmieniliśmy nie tylko nazwę i identyfikację wizualną ale także filozofię marki. W ramach Vienna Life kontynuowaliśmy część działań realizowanych jeszcze pod szyldem Skandii w tym organizację maratonów rowerowych. Finał ubiegłorocznej edycji VLLTMR zamknął ten rozdział i obecnie koncentrujemy się na działaniach stricte związanych z prezentacją marki jako eksperta i partnera w dziedzinie inwestowania, który dba i edukuje swoich klientów tworząc nowe rozwiązania, ale również dzieli się tą wiedzą na zewnątrz np. poprzez portal viem.pl

Dziękujemy tysiącom uczestników za wspólną rywalizację na trasach maratonów, a sympatykom i kibicom za niezawodną obecność i wsparcie.

Rower na zawsze pozostanie w DNA Vienna Life. To było wspaniałe i zakręcone 12 lat.