Mamy dla Was dodatkowy argument przemawiający za startem w najbliższym Maratonie Rowerowym Lang Team. Grupa sportowa BST – Banach Sport Team przygotowała konkurs „Lekko-Ciężki Rower” dla uczestników gdańskiej edycji maratonu.

W konkursie mogą brać udział zawodnicy i zawodniczki startujący w Maratonie Rowerowym Lang Team w Gdańsku. Chętni powinni zgłaszać się do namiotu grupy BST na ważenie roweru z przyczepionym numerem startowym. Dla właścicieli najlżejszego i najcięższego sprzętu przewidziano nagrody rzeczowe. Pomiar będzie dostępny w godzinach 9-10:45.

Wszelkie szczegóły w poniższym regulaminie:

Regulamin konkursu “Lekko-Ciężki Rower”

  1. Organizatorem konkursu jest amatorska grupa sportowa BST- Banach Sport Team.

 

  1. W konkursie mogą brać udział zawodnicy i zawodniczki uczestniczący w III edycji Maratonów Rowerowych Lang Team odbywającej się dnia 06.07.2019 w Gdańsku.

 

  1. Chętni proszeni są o przyjazd do namiotu grupy BST na ważenie roweru z przyczepionym numerem startowym. Wygrywają właściciele najlżejszego i najcięższego sprzętu. Zwycięzcy zostaną uhonorowani nagrodą rzeczową wręczoną podczas ceremonii dekoracji zwycięzców.

 

  1. Pomiar będzie dostępny od 9.00 do 10:45.

 

  1. Ogłoszenie wyników o 10:50 tuż przed startem dystansu Grand Fondo.

 

  1. Rower do ważenia musi być podany w pełnej gotowości startowej. Można zdemontować bidony, licznik i zasobnik z narzędziami. Roweru nie można specjalnie dociążyć na czas pomiaru.

 

  1. Wszystkie kwestie sporne rozstrzyga organizator konkursu.