Idea Maratony Rowerowe Lang Team

Maratony Rowerowe Lang Team to jeden z najpopularniejszych cykli w Polsce organizowany z myślą o wszystkich miłośnikach dwóch kółek. W zawodach mogą wystartować wszyscy – niezależnie od wieku i posiadanych umiejętności – wystarczy mieć rower i kask. Starannie dobrane trasy o różnym stopniu trudności umożliwiają rywalizację zarówno doświadczonym jak i początkującym kolarzom. W każdej miejscowości przygotowane są cztery dystanse: Parada Rodzinna (ok. 10 km), Mini (ok. 30 km), Medio (ok. 60 km) i Grand Fondo (ok. 90 km). Parada Rodzinna to rekreacyjny przejazd uczestników bez pomiaru czasu, natomiast na pozostałych dystansach załoga sędziowska dba o profesjonalny pomiar czasu. Uczestnicy Mini, Medio i Grand Fondo mogą skorzystać z bufetów na trasie, a po maratonie z posiłku regeneracyjnego.

Maratony Rowerowe Lang Team to niezapomniane wrażenia i emocje, a także możliwość zwiedzenia najpiękniejszych regionów naszego kraju. W większości miejscowości start i meta zlokalizowane są w centrum, gdzie powstaje specjalne miasteczko wyścigu ze stoiskami sponsorskimi, podium do dekoracji i telebimem. Kibice mogą też śledzić relacje z maratonów w najważniejszych mediach w Polsce. Patronat nad imprezą objęły m.in.: Telewizja Polska, Radio Eska, Onet, Fakt, Przegląd Sportowy, Wprost.

Pakiet startowy

Uczestnicy Maratony Rowerowe Lang Team w ramach opłaty startowej otrzymują:
Numer startowy z chipem (w przypadku Parady Rodzinnej bez chipa) przy pierwszym starcie w cyklu na dystansie Mini, Medio lub Grand Fondo, który będzie obowiązywał na wszystkich edycjach

Prawo do korzystania z bufetu na trasie i mecie (woda, owoce itp.)

Posiłek regeneracyjny po maratonie (nie dotyczy Parady Rodzinnej)

Pomiar czasu (nie dotyczy Parady Rodzinnej)

Profesjonalnie oznaczone trasy

Zabezpieczenie medyczne i ratownicze

Możliwość umycia roweru po maratonie

Doskonałą organizację, oprawę i kolarską atmosferę

Regulamin

Organizator

Lang Team Sp. z o.o., Biuro Organizacji Imprez Sportowych
ul. Pachnąca 81, 02-792 Warszawa
tel.: 48 22 649 24 91 lub 96
tel.: 48 22 648 40 31
e-mail: sekretariat@langteam.com.pl
Internet: www.langteam.com.pl

Numer rachunku bankowego

Raiffeisen Bank Polska S.A.
ul. Piękna 20, 00-549 Warszawa
Oddział w Warszawie Wołoska
PL 04 1750 0009 0000 0000 0849 9648